Spalio 12 d., sekmadienį, prie Vilniaus prekybos centro „Akropolis“ esančioje aikštelėje vyks šunims ir jų augintojams skirtas renginys „BIGBANK Match Show“.

„BIGBANK Match Show“ – tai nuotaikinga šunų paroda, kurioje gali dalyvauti tiek veisliniai keturkojai, tiek protingi ir linksmi mišrūnai, kurie kviečiami dalyvauti įvairiose neįpareigojančiose rungtyse.

Šunys bus suskirstyti į ringus, atsižvelgiant į šuns amžių ir ūgį.

Konkursą sudaro 3 dalys: pirmasis turas, pusfinalis ir finalas.

  • Pirmajame ture į ringą kviesime po penkis šunis. Šeimininkui ir augintiniui reikės pasirodyti ringe apeinant ratą. Iš pirmojo turo į pusfinalį pateks po 2–3 augintinius, kurie gaus žalią rozetę. Pirmajame ture komisija vertins šeimininko ir šuns bendradarbiavimą.
  • Pusfinalyje į ringą kviesime šunis, gavusius žalią rozetę. Į ringą pateks po 3–4 šunis, iš kurių tik vienas keliaus į finalą. Finalininkai gaus mėlyną rozetę. Pusfinalyje augintiniui reikės atlikti pasirinktą užduotį iš pateikto sąrašo (užduotys: sėst, gult, labas, balsas). Pusfinalyje komisija vertins šuns paklusnumą bei šeimininko ir augintinio ryšį.
  • Finale į ringą bus kviečiami pusfinalininkai, gavę mėlyną rozetę. Finale augintiniams paliekama laisva programa. Vienam pasirodymui skiriama iki 30 sekundžių. Finale komisija vertins šeimininko kūrybingumą ir ryšį su augintiniu. Nugalėtojams bus įteiktos raudonos rozetės.

Be pagrindinės nominacijos - „BIGBANK Match Show“ 2014 m. nugalėtojo, parodos metu rinksime ir kitus papildomus laimėtojus: „Metų BIG‘uodegį“, „Metų liežuvautoją“, „Holivudo ausytes“, „BIG‘sruogą“, „Auksinį balsą“ ir „Metų šešiakojį“.

Visi konkurso dalyviai bus apdovanoti rėmėjų prizais!

Kviečiame Jus kartu su visa šeima smagiai ir prasmingai praleisti dieną, linksmybių ir naujų įspūdžių užteks visiems! Renginio metu galėsite gyvai susipažinti su įvairiomis šunų veislėmis, kviesime susipažinti su beglobių gyvūnų organizacijų veikla, padėsime apsispręsti, kaip išsirinkti ištikimą draugą. Kad įspūdžiai neišblėstų, visi norintys galės įsiamžinti spalvingoje fotosesijoje.

Renginio metu taip pat vyks šunų ženklinimo akcija, ši paslauga bus teikiama už simbolinę kainą.

 

„BIGBANK Match Show“ renginys išskirtinis tuo, jog nėra griežtų vertinimo kriterijų, šunims nereikia atlikti specialių triukų. Ateik, dalyvauk, parodyk savo augintinį! 

 

Renginio vieta: aikštelė šalia PC Akropolis (Ozo g. 25)., Spalio 12 d. (sekmadienis) 

Preliminari programa:

11:00 – 11:50 - dalyvių registracija.

12:00 – oficiali renginio pradžia;

12:30 -15:30 šunų ringai, pertraukose paklusnumo programos pasirodymas, loterijos žiūrovams;

16:00 - apdovanojimai;

16:30 - planuojama renginio pabaiga.

 

Atsiprašome, dėl didelio užsiregistravusių dalyvių skaičiaus registracija dalyvauti renginyje jau baigėsi. Maloniai kviečiame jus su savo augintiniu atvykti į renginį ir tapti renginio žiurovu!