Naujo gyvenimo pradžia

Daugumai šuniukų aštunta savaitė bus jų paskutinė savaitė prieš kelionę į savo naują gyvenimo etapą, nes tuo metu dauguma veisėjų atiduoda šuniukus naujiems šeimininkams. Iš savo motinos ir kitų vados šuniukų jie išmoko, kaip būti šunimi. Iš veisėjo jie taip pat gavo tam tikras pamokas, o dabar jiems atėjo laikas išmokti būti šeimos augintiniu savo naujuose namuose.

Tačiau šis laikotarpis paprastai sutampa su padidėjusiu šuniuko baikštumu - dauguma šuniukų pradės bijoti to, su kuo iki tol dar nebuvo supažindinti (kai kuriems jautresnių veislių šuniukams tokia elgsena gali pasireikšti žymiai anksčiau). Šis baimės naujiems dalykams padidėjimas yra priežastis, kodėl jums teko taip sunkiai dirbti pastarąsias keletą savaičių, kad kuo daugiau dalykų šuniukas suvoktų kaip įprastą gyvenimo dalį. Nuo šiol į viską, kas nauja, bus žiūrima su daug daugiau įtarimo ar net baimės. Prasideda vieno svarbaus vystymosi etapo pabaiga.

Tai laikas persvarstyti viską, ką šuniukas matė ir kaip jis elgėsi per pastarąsias septynias savaites. Tačiau dabar ne pats geriausias metas mokyti naujų dalykų.

Tai taip pat metas parengti jūsų šuniuko aprašymą ir patarimus naujam savininkui, kad jis žinotų, kiek jūs padarėte, ir galėtų tęsti toliau nuo ten, kur baigėte. Atėjo laikas atsisveikinti su šuniuku ir išleisti jį į naują gyvenimą, žinant, kad jūs padarėte viską, siekdamas užtikrinti jam nuostabią ateitį.

Jei jūs planuojate laikyti visus arba kai kuriuos šuniukus ilgiau, įsitikinkite, kad jūs ir toliau tęsite šuniuko socializaciją individualiai dirbdami su kiekvienu šuniuku.